LVA

STREETVIEW DIXIECLUB

“One Night in New Orleans“- Europa-Tour 2019

STREETVIEW DIXIECLUB prezentē muziku no pašas New Orleans sirds.

STREETVIEW DIXIECLUB atskaņo  1920. un 1930.gadu super hiti koncertzālēs, džeza klubos, uz deju grīdas un arī uz ielas, kā arī pasludināja vēsti, ka : „Jazz at its best!“.

Pilnīgi garā Frenchman Street, ši populārā New Orlens mūzika, atrodas Ragtime, Dixieland & Swing programmā, tagad gandrīz 100 gadus  iedvesmojot mūzikas pasauli.

Tiek spēlēts daudz ar humoru un jokiem, tā ka katra tikšanās ar 8 dalībnieku bandu kļūst par pilnmetrāžas izklaidi.

„We’ve landed at the airport early in this morning …, lai atvērtu sajūsmināto publiku sākumam , pat  „Direct flight from New Orleans“ , un arī vietās, kur nav lidostu.

One Night in New Orleans“ var uzzināt  „tikai patiesos stāstus” par Bourbon Street, Basin Street un Franču Quarter, var satikt „Hello Dolly“ un rūgti saldo „Sweet Georgia Brown“, saņemt kautko no „Ice cream“ und „Heartaches“ un var pat līdz beigām labi saprast, cik slikti būtu pazaudēt New Orleans („Do You Know What It Means To Miss New Orleans“).

Pa starpu staigā Banda „On the Sunny Side of The Street“ vai arī tiek rīkots viens „Mulatschak”, diez vai atstājot kādu meiteni („Dinah“, „Margie“, „Sweet Lorraine“, „Ain`t She Sweet“) neapdziedātu.

STREETVIEW DIXIECLUB prezentē savu programmu acis nepamirkšķinot un ir Mūziķi ar virtuozām  prasmēm un juteklisku Interpretāciju, kas mantots no Dixieland krusstēviem  un atmiņām  par Papa Jack Laine (1873-1966), NicLarocca (1889-1961), Bix Beiderbecke (1903-1931), Kid Ory (1876-1973), Sidney Bechet (1897-1959), Louis Armstrong (1901-1971) …

STREETVIEW DIXIECLUB koncerti beidzas vienmēr ar īsti negaidītu pavērsienu, kad mūziķiem Ursi Richmore, Patrik Thurner (vokāls), W. Hansmann (trompete), Smooth M&M (saksofons), Johnny Woods jr.(klarnete), Adam Longhand (mākslinieciskais direktors, trombons), Dr. Simon Tirando (bandžo), Lucky Basshunter (bass), Warren „Big Four“ Jones (drums), Thomas Alvin Edison (avīžu pārdevējs) „pilnībā pārsteigtas Publikas“ priekšā jāatzīstas,ka nevar no New Orleans ierasties. Jā, vēl ļaunāk, kas nekad nav pat tur pabijis.

Bet ir tomēr viens  mierinājums „true story“ beigās: Visi Mūziķi nāk no dažādām vēsturiskām nomalēm, proti,  no New Orleans – Niederwölz, Frohnleiten, St. Radegund, Fürstenfeld, Graz, Tápiógyörgye un Belgradas.

(Mūziķi: Ursula Reicher, Patrik Thurner, Werner Hansmann, Matthias Meister, Johannes Hödl, Àdàm Ladànyì, Simon Reithofer, Lukas Straussberger, Vlado Vesic, Daniil Bobrov (Avīžu zēns)).